Ants Ferforje
Proje Detayları

Bodrum Sundurma, Merdiven ve Bahçe Korkuluğu Projesi

Y.Ç. ailesinin Bodrum lokasyonlu villası için tasarlanan ve üretilen ferforje çalışmalarımız.

Bugün de Bodrum'da çalıştık. Yan taraftaki resimlerde Y.Ç. ailesinin Bodrum lokasyonlu villası için tasarlanan ve üretilen ferforje çalışmalarımızı görebilirsiniz. Y.Ç. ailesi, konutlarında bulunan bahçe kapısı, merdiven ve tavan işlemleri için  hem estetik hem de güvenlik açısından güzel bir ferforje çalışma yapmamız istedi. Hemen kollarımızı sıvadık ve mis gibi ferforje ürünlerden oluşan tasarımlarımızı hayata geçirdik. Pek de güzel oldu. Hem şık hem sağlam bir  yapıya  erişen villada her şey yolunda görünüyor.

Yapılan her iş vaktinde bitermiş sözünün hakkını yine verdik ve ferforje projemizi zamanında teslim ettik. Elbette herkes çok beğendi, tabi ki bizde yaptığımız işten büyük keyif aldık.

Ferforje özellikle geniş bir kullanım alanı ile beraber pek çok farklı yapının ve binanın vazgeçilmez unsurları içerisinde gelmektedir.

Bilindiği üzere kullanıldığı alan itibariyle ferforje bu konuda en güvenli yapıdır. Dökme demir üzerinden ele alınması ile beraber yüksek ısı eşliğinde işlem gerçekleştirilir. Yapılan bu işlem kapsamında birçok farklı yapı için balkon ya da kapılar çok daha güvenli hale gelir.

Bir sonraki ferforje projemiz olan B.B. ailesinin İstanbul'da bulunan vilalları için tasarlanan ve üretilen ferforje bahçe kapısı ve merdiven korkuluğu çalışmalarımıza  göz  atmak isteyebilirsiniz.

Diğer ferforje çalışmalarımıza ve dizayn ettiğimiz referanslarımıza bakabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ürünlerimizi beğendiyseniz veya  aklınızdaki ferforje projesini hemen hayata geçirmek isterseniz bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.