Ants Ferforje
Proje Detayları

B.B. Ailesi Villa Ferforje Bahçe Kapısı ve Ferforje Merdiven Korkuluğu

Bir sonraki çalışma alanımız İstanbul'daydı. Resimlerde gördüğünüz üzere  B.B. ailesinin İstanbul'da bulunan villaları için tasarlanan ve üretilen ferforje bahçe kapısı ve ferforje merdiven korkuluğu çalışmalarımızı görebilirsiniz. B.B. ailesi, evlerinde bulunan bahçe kapısı, merdiven korkuluğu kısımlarında biraz değişiklik düşünmüşler. Konuyu bize aktardıklarında biz çoktan çalışmalara başlamıştık. Hem bahçe kapısı hem de merdiven korkuluğu projesi ile konuta estetik ve  güvenlik açısından katma değer katan bir ferforje çalışma yaptık. 

Yapılan her iş vaktinde bitermiş sözünün hakkını yine verdik ve ferforje projemizi zamanında teslim ettik. Elbette herkes çok beğendi, tabi ki bizde yaptığımız işten büyük keyif aldık.

Ferforje özellikle geniş bir kullanım alanı ile beraber pek çok farklı yapının ve binanın vazgeçilmez unsurları içerisinde gelmektedir.

Bilindiği üzere kullanıldığı alan itibariyle ferforje bu konuda en güvenli yapıdır. Dökme demir üzerinden ele alınması ile beraber yüksek ısı eşliğinde işlem gerçekleştirilir. Yapılan bu işlem kapsamında birçok farklı yapı için balkon ya da kapılar çok daha güvenli hale gelir.

Bir sonraki ferforje çalışmamız olan CVK Park Otel Dekoratif Peyzaj Takı Projesi  göz  atmak isteyebilirsiniz.

Diğer ferforje çalışmalarımıza ve dizayn ettiğimiz referanslarımıza bakabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sizler için durmadan çalışıyor ve üretmeye devam ediyoruz. Ustalıkla ürettiğimiz ve sizlerin kullanımına sunduğumuz ferforce ürünlerine göz atmayı unutmayın. 

Ürünlerimizi beğendiyseniz veya  aklınızdaki ferforje projesini hemen hayata geçirmek isterseniz bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.