Hadımköy Olka Spor Çelik Tel Korkuluk Projesi

Hadımköy Olka Spor Çelik Tel Korkuluk Projesi

Hadımköy Olka Spor Çelik Tel Korkuluk Projesi

  • Lokasyon : İSTANBUL

İstanbul Hadımköy'de bulunan Olka Spor Kompleksi için tasarlanan ve üretilen korkuluk çalışmalarımız

Hadımköy Olka Spor için tasarlanan ve üretilen ferforje Çelik Tel Korkuluk Projesi çalışmamız için ekibimiz yine tüm hünerlerini gösterdi. Hadımköy Olka Spor için tasarlanıp üretilen Ferforje Çelik Tel Korkuluk Projesi çalışmamıza sayfadaki fotoğraflardan göz atabilirsiniz.

Ferforje mi demir mi?

Dökme demir, eritilmiş bir kalıba dökülmüş ve soğumaya bırakılmış demirdir. Ferforje ise, ısıtılarak ve daha sonra bazı çekiç yada şahmerdan ile şekillendirilmiş demirdir. Saf demirin kalıplara dökülerek şekillendirilmiş hali olsa da, aslında %2-4 karbon, ayrıca az miktarda silikon ve manganez içeren bir alaşımdır.

Bir sonraki ferforje çalışmamız olan K.E. ailesi için tasarlanan ve üretilen oturma grubu ferforje çalışmamıza  göz  atmak isteyebilirsiniz.

Diğer ferforje çalışmalarımıza ve dizayn ettiğimiz referanslarımıza bakabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için durmadan çalışıyor ve üretmeye devam ediyoruz. Ustalıkla ürettiğimiz ve sizlerin kullanımına sunduğumuz ferforce ürünlerine göz atmayı unutmayın.

Ürünlerimizi beğendiyseniz veya  aklınızdaki ferforje projesini hemen hayata geçirmek isterseniz bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

 

Whatsapp
Whatsapp
İletişim için bir takım arkadaşımızı seçiniz !
Whatsapp
Sefer Sarı
Tasarım & Üretim Uzmanı
Müsait