Ants Ferforje
Proje Detayları

K.E. Ailesi

K.E. ailesi için tasarlanan ve üretilen oturma grubu ferforje çalışmamız.


K.E. ailesi için tasarlanan ve üretilen ferforje oturma grubu projesi için ince bir estetik çalışma yaptık ve bizce çok güzel oldu.  K.E. ailesi için tasarlanan ve üretilen Ferforje oturma grubu Projesi çalışmamıza sayfadaki fotoğraflardan göz atabilirsiniz. Estetik ve zariflik ferforje ile buluşunca daha bir başka görsellik ortaya çıktı.

Ferforje sağlam mı?

Dayanıklı, estetik ve bakımı kolay bir malzeme olan ferforje hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Balkon küpeştelerinden merdiven korkuluklarına, bahçe kapılarından masa ve sandalyelere, pencere korkuluklarından panjurlara kadar pek çok farklı kullanım alanında ferforje ürünler görmek mümkün.

Bir sonraki ferforje çalışmamız olan Batımahal Mimar Aresh PEYKARİ Ferforje İşleri Projesi  göz  atmak isteyebilirsiniz.

Diğer ferforje çalışmalarımıza ve dizayn ettiğimiz referanslarımıza bakabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için durmadan çalışıyor ve üretmeye devam ediyoruz. Ustalıkla ürettiğimiz ve sizlerin kullanımına sunduğumuz ferforce ürünlerine göz atmayı unutmayın.

Ürünlerimizi beğendiyseniz veya  aklınızdaki ferforje projesini hemen hayata geçirmek isterseniz bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.