Alkent Evleri Bahçe Giriş Kapısı Projesi

Alkent Evleri Bahçe Giriş Kapısı Projesi

Alkent Evleri Bahçe Giriş Kapısı Projesi

  • Lokasyon : İSTANBUL

E.Y. ailesine ait villa için tasarlanıp üretilen ferforje bahçe kapısı çalışmamız.

Alkent Evleri Bahçe Giriş Kapısı Projesi için ekip yine tüm hünerlerini gösterdi. E.Y. ailesine ait villa için tasarlanıp üretilen ferforje bahçe kapısı çalışmamıza sayfadaki fotoğraflardan göz atabilirsiniz. E.Y. Ailesi bize ulaştığında aktardığı ilk konu "Sağlam ve güvenli olsun ama estetik de görünsün" şeklindeydi. Çalışmalarımıza bu yönde devam ettik ve işe başladık. Tabi ki öncesinde modelleri E.Y. ailesine brifing verdik. 

Enfes bir çalışma ile muhteşem bir yapı ortaya çıktı. Ferforje bahçe kapısı gerçekten de mükemmel bir forma ulaşmış ve gelen geçenleri selamlamaya başlamıştı.

Ferforje korkuluk ne demek?

Ferforje Pencere Korkulukları 1. Ferforje kelimesi Fransızcadan gelmektedir. Anlamı ise, demirin yüksek ateşte dövülmesi sonucu ortaya çıkan şekillerdir.

Bir sonraki ferforje çalışmamız olan Florya Şiraz Mobilya Merdiven Korkuluğu Projesi  göz  atmak isteyebilirsiniz.

Diğer ferforje çalışmalarımıza ve dizayn ettiğimiz referanslarımıza bakabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sizler için durmadan çalışıyor ve üretmeye devam ediyoruz. Ustalıkla ürettiğimiz ve sizlerin kullanımına sunduğumuz ferforce ürünlerine göz atmayı unutmayın. 

Ürünlerimizi beğendiyseniz veya  aklınızdaki ferforje projesini hemen hayata geçirmek isterseniz bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

 

Whatsapp
Whatsapp
İletişim için bir takım arkadaşımızı seçiniz !
Whatsapp
Sefer Sarı
Tasarım & Üretim Uzmanı
Müsait