Batımahal Mimar Oğuzhan Bey Villa Bahçe Giriş Kapısı Projesi

Batımahal Mimar Oğuzhan Bey Villa Bahçe Giriş Kapısı Projesi

Batımahal Mimar Oğuzhan Bey Villa Bahçe Giriş Kapısı Projesi

  • Lokasyon : İSTANBUL

Ants Ferforje Ailesi olarak Batımahal'de bulunan müşterimizin villası için yapılan ferforje çalışmalarımız.

Bu projemizde Ants Ferforje Ailesi olarak Batımahal'de bulunan müşterimizin villası için yapılan ferforje çalışmalarımızda ustalığımızı konuşturduk. Yapısı itibariyle beklenen güvenlik seviyesinin daha da üzerine çıkarak estetik bir görünümü de beraberinde sunduk. Batımahal'de bulunan müşterimizin villası için yapılan ferforje projemizde sağlamlık estetikle bir araya geldi.

Hem güvenilir hem de güzel bir dekora sahip olması nedeniyle tercih edilen Villa Bahçe Giriş Kapısı Projesini ustalık ve titizlikle hayata geçirdik.  Villa Bahçe Giriş Kapısı Projesini teslim ettiğimizde çok beğenilen ferforje ürünümüz sağlamlığın adeta görünür yüzü oldu. Güven veren her ferforje ürününde imzamızın olması tesadüf değildir.

Ferforje özellikle geniş bir kullanım alanı ile beraber pek çok farklı yapının ve binanın vazgeçilmez unsurları içerisinde gelmektedir.

 

Bilindiği üzere kullanıldığı alan itibariyle ferforje bu konuda en güvenli yapıdır. Dökme demir üzerinden ele alınması ile beraber yüksek ısı eşliğinde işlem gerçekleştirilir. Yapılan bu işlem kapsamında birçok farklı yapı için balkon ya da kapılar çok daha güvenli hale gelir.

Bir sonraki ferforje projemiz olan Bebek Ahşap Göbekli Bahçe Giriş Kapısı Projesine de göz atmak isteyebilirsiniz.

Diğer ferforje çalışmalarımıza ve dizayn ettiğimiz referanslarımıza bakabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimizi beğendiyseniz veya  aklınızdaki ferforje projesini hemen hayata geçirmek isterseniz bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp
İletişim için bir takım arkadaşımızı seçiniz !
Whatsapp
Sefer Sarı
Tasarım & Üretim Uzmanı
Müsait